A'la Kuchnia

 
Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów
Przepisy Kulinarne z najlepszych kulinarnych blogówtoskańska zupa pomidorowa fasolowa pieczona fasola szybka ekspresowa expresowa zupa przepis

 Szybkie zupy, to temat genialny dla zapracowanych osób. Ciągle brakuje nam czasu, a gotowanie na cały tydzień jednej zupy mija się z celem. Pierwszego dnia nam smakuje, drugiego troszkę mniej, a trzeciego dnia mamy jej dosyć. Jest na to pewna rada – szybka zupa - w 10 minut- to jest możliwe! Widząc akcję "Szybkie zupy" na stronie Durszlak.pl wiedziałam od razu, że podzielę się ze Wszystkimi moją eskpresową zupą, przyrządzaną wg przepisu Matta Prestona. Przepis na toskańską zupę pomidorową.

Składniki (4 porcje)

2 puszki pieczonej fasoli w sosie pomidorowym (baked beans)
150 ml mleka 3,2%
50ml śmietany 12%
ziarna kolendry
skórka otarta z pomarańczy
oliwa z oliwek

Przygotowanie:

Otwieramy puszki z fasolką w sosie pomidorowym i podgrzewamy zawartość w garnku. Miksujemy na gładką masę blenderem. Do gorącej zmiksowanej na gładko masy fasolowo – pomidorowej wlewamy po kolei śmietanę i mleko – nie przerywając miksowania.

Zupę przelewamy do talerzy i dekorujemy skórką otartą z dobrze wyszorowanej i sparzonej pomarańczy. posypujemy nasionami kolendry, a na koniec skrapiamy oliwą z oliwek. Gotowe.
Smacznego!

toskańska zupa pomidorowa fasolowa pieczona fasola szybka ekspresowa expresowa zupa przepis

Przepis bierze udział w akcji:

Szybkie zupy!